Kaufland košických Profesia days a opäť Najvystavovateľom!

Ani tento rok sme nechýbali na už druhom ročníku najväčšieho a najobľúbenejšieho kariérneho veľtrhu Profesia days v Košiciach, kde sa na jednom mieste stretlo dokopy 70 zamestnávateľov z celého Slovenska a zahraničia spolu s 5000 potenciálnymi uchádzačmi.

Veľtrh práce Profesia days je najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie kariérne podujatie na Slovensku, na ktorom sa každoročne zídu tisícky záujemcov o nové pracovné príležitosti. Stretnutie kandidátov a zamestnávateľov na jednom mieste prináša obom stranám atraktívnu možnosť prezentovať sa. Po minuloročnom úspechu sa organizátor, spoločnosť Profesia, rozhodol usporiadať toto podujatie opäť aj v Košiciach. 

170

Náš stánok 

Návštevníci sa mohli v našom Kaufland stánku dozvedieť niečo viac o našej spoločnosti, pracovných pozíciách, či porozprávať sa s kolegami z oblasti Recruitingu, ale aj priamo s vedúcim obchodného domu z jednej z našich prevádzok v Košiciach. Príjemnú atmosféru dotvárali sedacie vaky s logom Kaufland, na ktorých si mohli potenciálni uchádzači kedykoľvek oddýchnuť. Okrem zaujímavých ponúk práce sme pre nich mali pripravené aj prekvapenie v podobe jedinečných stierateľných žrebov. Súťažilo sa o darčekové poukážky na nákup v našich predajniach.

194

Opäť Najvystavovateľom veľtrhu!

Po úspechoch na bratislavských a žilinských dňoch kariéry sme aj v Košiciach obhájili svoje prvenstvo a stali sa tak Najvystavovateľom veľtrhu! Zamestnávateľov hodnotili traja uchádzači v utajení, ktorí si všímali nielen vizuálnu stránku, ale najmä spôsob komunikácie s uchádzačmi, schopnosť odhaliť talent potenciálneho uchádzača a dostatočne poradiť a ponúknuť všetky informácie, ktoré kandidáti potrebujú, keď sa chcú vo firme zamestnať.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým kolegom, ktorí pomáhali pri plánovaní, aktívne sa zúčastnili veľtrhu, prípadne pomohli akýmkoľvek iným spôsobom. 

 

Celú atmosféru podujatia Vám priblíži fotogaléria: