Zúčastnili sme sa prvých žilinských Profesia Days a opätovne získali ocenenie Najvystavovateľ

Najznámejší pracovný veľtrh na Slovensku zamieril do žilinského regiónu a my sme pri tom nemohli chýbať. Opäť sme potvrdili fakt, že patríme medzi najvýznamnejších zamestnávateľov a náš prístup k návštevníkom ocenili aj traja uchádzači "v utajení", za čo sme získali prvé miesto v hodnotení Najvystavovateľ veľtrhu. 

Náš stánok

Podujatie sa konalo v priestoroch Event House, kde sa približne 5 000 návštevníkom predstavilo 57 zamestnávateľov z celého Slovenska. Náš stánok mal rozlohu 8 metrov štvorcových. Návštevníci sa tu mohli stretnúť a porozprávať s kolegami z Personálneho oddelenia, ako aj s kolegami z našich filiálok. V stánku sa nachádzal terminál s ponukou voľných pracovných pozícií a informáciami o našej spoločnosti. Návštevníci sa mali možnosť zapojiť sa do zábavného kvízu a súťažiť o lístky na festival Pohoda 2018.

Víťaz ocenenia Najvystavovateľ

Už tradične organizátor vyslal medzi zamestnávateľov, pod prezývkou "Nikto", troch anonymných uchádzačov, ktorých úlohou bolo obísť všetky vystavovateľské stánky a podľa zvolených kritérií vybrať najlepšieho vystavovateľa veľtrhu. Zisťovali nielen to, ktorá spoločnosť má najkrajší stánok, ale najmä akým spôsobom komunikuje s uchádzačmi, či dokáže odhaliť talent alebo vie dostatočne poradiť a ponúknuť všetky informácie, ktoré kandidáti potrebujú, keď sa chcú vo firme zamestnať. Na základe ich hodnotenia sme sa stali víťazom a získali tak ocenenie Najvystavovateľ.  Ako prebiehalo hodnotenie vystavovateľov z pohľadu tajných uchádzačov, sa dozvieš na stránke Profesia Days.

Celú atmosféru z veľtrhu vám priblíži naša fotogaléria. Tešíme sa na ďalší ročník.