Profesia days 2018 - najväčší veľtrh práce na Slovensku máme úspešne za nami aj so získaným ocenením Najvystavovateľ

Ďakujeme všetkým návštevníkom nášho stánku na Profesia days. Aj vďaka vám sme získali ocenenie Najvystavovateľa a to nielen pre náš najkrajší stánok, ale aj za náš prístup k uchádzačom. Ocenenie vnímame ako záväzok do budúceho roka.

Zaujali stánky z paliet, biosirupy aj virtuálna realita

Naša spoločnosť bola súčasťou dvoch zón – hlavný stánok sa nachádzal vo Všeobecnej zóne, kde sa mohli návštevníci na päťdesiatich metroch štvorcových dozvedieť všetko o Kauflande a aktuálne obsadzovaných pozíciách, zasúťažiť si v hre zasadenej vo virtuálnej realite, osviežiť sa čerstvo namiešaným nápojom, prípadne odniesť si suvenír s logom Kaufland.

Druhý stánok sa nachádzal v zóne Absolventi a ako už samotný názov napovedá, bol venovaný absolventom stredných a vysokých škôl. Okrem iného sa návštevníci tohto stánku dozvedeli o našom Trainee programe a systéme duálneho vzdelávania.

Posolstvom oboch stánkov bol náš vzťah k životnému prostrediu a zodpovedný prístup k ekológii. Aj preto boli postavené z recyklovateľných paliet, podávali sme bio sirupy v pohároch vyrobených z bioplastu a takisto viaceré letáky sme vytlačili na recyklovateľný papier, alebo sme ich úplne nahradili elektronickými terminálmi. Počas konania výstavy reprezentovali našu spoločnosť kolegovia z viacerých oblastí – firemnej komunikácie, centrálnych služieb, nákupu, správy, prevádzky a logistického centra v Ilave.

1. miesto Najvystavovateľ 

Pútavé stánky, príjemná atmosféra, ochota poradiť - to všetko hodnotili piati tajní uchádzači, ktorí navštívili každého zo 180-tich zamestnávateľov na veľtrhu. Ich úlohou bolo nielen ohodnotiť, ktorá spoločnosť mala najkrajší stánok, ale najmä akým spôsobom komunikovala s uchádzačmi, či dokázala odhaliť talent a vedela dostatočne poradiť a ponúknuť všetky informácie, ktoré kandidáti potrebujú, keď sa chcú vo firme zamestnať. Druhé miesto získala spoločnosť IBM, tretie personálna agentúra Grafton. Ako prebiehalo hodnotenie vystavovateľov z pohľadu tajných uchádzačov, sa dozvieš na stránke Profesia days.

Celú atmosféru z Profesia days vám priblíži naša fotogaléria. Tešíme sa na ďalší ročník.