Ďakujeme všetkým, ktorí v ankete Najzamestnávateľ 2017, v kategórii Obchod a služby, dali hlas našej spoločnosti.

 „Ocenenie vnímame ako výzvu pokračovať v našom úsilí a zlepšovať sa, aby sa naši zamestnanci v práci cítili dobre. Férový prístup, tímová kultúra a vytváranie čo najlepších pracovných podmienok sú základom nášho úspechu. Nezabúdame, že práca v oblasti obchodu a služieb je náročná a za prácou každého zamestnanca, pri plnení si svojich povinností, je obrovská snaha. Toto ocenenie je ocenenie každého nášho zamestnanca a je poďakovaním za jeho prácu. Na našich zamestnancov sme právom hrdí.“

Najzamestnávateľ je prestížna anketa, každoročne vyhlasovaná spoločnosťou Profesia. Jej cieľom je priniesť reálny pohľad ľudí na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a celkový imidž. Na základe výsledkov ankety zverejňuje spoločnosť Profesia rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojím férovým prístupom k zamestnancom a prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú. Už 340 firiem si v ankete zmeralo svoje sily.

V šiestom ročníku ankety Najzamestnávateľ 2017 firmy súťažili v ôsmych kategóriách: Bankovníctvo, financie a poisťovníctvo; Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo; Centrá zdieľaných služieb; IT a telekomunikácie; Lekárska a zdravotná starostlivosť; Médiá a reklama; Obchod a služby; Výroba a priemysel.

O víťazoch rozhodovala silná a známa značka, dobré meno spoločnosti, či kvalitné služby a produkty. Do popredia sa však čoraz viac dostáva kolektív v práci a celková atmosféra. Práve tieto atribúty označili hlasujúci v predchádzajúcich ročníkoch za najdôležitejšie.

Toto ocenenie je pozitívnym príkladom toho, že nás široká verejnosť vníma ako spoločnosť, ktorá má zamestnancom čo ponúknuť.

Pre podrobné výsledky kliknite TU