IMG_1280_400

Prečítaj si skúsenosti a odporúčania aktuálnych účastníkov programu Kaufland Potential Campus: 

Potencial_Campus_ucastnik_David

David: "KPC je pre mňa skvelá príležitosť ako naštartovať kariéru v úspešnej medzinárodnej firme pod vedením skúsených manažérov. Prácou v kľúčových oblastiach spoločnosti zisťujem, ako jednotlivé oddelenia vplývajú na úspech firmy a kde najlepšie viem rozvinúť svoje schopnosti a potenciál. Neoceniteľnou súčasťou programu je mentor, ktorý mi svojimi radami a skúsenosťami pomáha profesionálne a osobnostne rásť."

Potencial_Campus_ucastnik_Lydia

Lýdia: "Ak si mladý, cieľavedomý, s chuťou pracovať a získavať nové zážitky, tak si na správnom mieste! Program Kaufland Potential Campus nie je žiaden stereotyp - pomohol mi získať nové skúsenosti, nových kolegov, nové pohľady, rozvíjať svoje skúsenosti, vidieť samu seba ako zvládam rôzne situácie.  Iné slová, ako "odporúčam", na tento program nemám!"

Potencial_Campus_ucastnik_Filip

Filip: "Tento program ti dáva príležitosť kariérneho rastu, na ktorú sa v iných zamestnaniach čaká roky. Tu ju dostaneš a je len na tebe, ako sa ukážeš. Ak sa nebojíš zodpovednosti a si ochotný si aj zašpiniť ruky, tak tu si správne. Prichádzaš do kontaktu s ľuďmi na rôznych manažérskych pozíciách naprieč celou spoločnosťou, od ktorých sa môžeš na dennej báze učiť a sledovať ich pri práci. To, že tvoje cieľové umiestnenie nie je vopred určené, ti dáva jedinečný priestor na sebarealizáciu a uplatnenie v tom, čo ťa počas programu osloví. Osobne môžem len a len odporúčať..."

Potencial_Campus_ucastnik_Stanislav

Stanislav: "Program KPC umožňuje čerstvým absolventom vysokých škôl pochopiť fungovanie veľkej medzinárodnej spoločnosti. Silné postavenie spoločnosti na trhu je zásluha skúsených vedúcich pracovníkov, od ktorých mám možnosť veľa sa naučiť. V rámci programu si vyskúšam prácu vo viacerých oblastiach, vďaka čomu získam skúsenosti na nezaplatenie."

 

IMG_2745-2