AGM_foto_Web-Kariera_10_1280x400

Príjem tovaru a uskladnenie.

Pri príjme tovaru dôkladne preveríte, či prijatý tovar zodpovedá požadovanej kvalite a množstvu. Odchýlky zdokumentujete a tovar zaevidujete pomocou moderných informačných systémov. 

Komisionovanie.

Počas komisionovania pripravíte na základe objednávky z filiálky tovar na prípravné plochy pre prepravu. Pracujete pritom pomocou vysoko výkonných zariadení a moderných riadiacich systémov (SAP a i.), prepravných vozíkov, hlasom riadeného komisionovania a automatického systému skladovania.

Výdaj tovaru.

Na výdaji tovaru pripravíte dodacie listy k paletám určeným na expedíciu a odovzdáte ich vodičovi nákladného auta.

Dôležitou úlohou, ktorá prispieva k zabezpečeniu vysokých štandardov kvality, je aj jemná kontrola tovaru určeného na expedíciu. Ide o kontrolu správnosti a úplnosti tovaru pripraveného na expedíciu na základe objednávky.

Ponúkame vám skutočnú rozmanitosť - aj vďaka našej veľkosti: 

V našom logisticko-distribučnom centre skladujeme viac než 14 000 artiklov, každý deň do našich obchodných domov dodáme viac než 3300 paliet. Prevádzkujeme tradičné sklady ovocia a zeleniny, sklady mrazeného, čerstvého a suchého sortimentu. Naše logisticko-distribučné centrum má celkovú rozlohu viac než 120 000 m². 

Oddelenie dopravy koordinuje denne viac než 100 prepráv a stará sa o to, aby naši zákazníci vždy našli kompletnú ponuku absolútne čerstvého tovaru.

Staňte sa súčasťou nášho tímu. Tešíme sa na vás!