Kaufland na prvých košických Profesia days!

Po úspešnej marcovej premiére na Profesia days v Bratislave sme sa koncom septembra zúčastnili aj dní kariéry v Košiciach. Opäť sme potvrdili fakt, že patríme medzi najvýznamnejších zamestnávateľov a náš prístup k návštevníkom ocenili aj traja uchádzači "v utajení", za čo sme získali druhé miesto v hodnotení Najvystavovateľ veľtrhu.  

Veľtrh práce Profesia days je najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie kariérne podujatie na Slovensku, na ktorom sa každoročne zídu tisícky záujemcov o nové pracovné príležitosti. Stretnutie kandidátov a zamestnávateľov na jednom mieste prináša obom stranám atraktívnu možnosť prezentovať sa. Tento rok sa organizátor, spoločnosť Profesia - prevádzkovateľ najväčšieho slovenského kariérneho portálu Profesia.sk, rozhodol usporiadať toto podujatie aj v Košiciach. 

96upravene1

Náš stánok 

Podujatie sa konalo v Spoločenskom pavilóne, kde sa 5 000 návštevníkom predstavilo 70 zamestnávateľov z celého Slovenska. Náš stánok mal rozlohu 8 metrov štvorcových. Návštevníci sa tu mohli stretnúť a porozprávať s kolegami z Personálneho oddelenia, ako aj s kolegami z našich filiálok. V stánku sa nachádzal terminál s ponukou voľných pracovných pozícií a informáciami o našej spoločnosti. Naši priaznivci sa taktiež mohli zapojiť do zábavného kvízu a súťažiť o hodnotné darčekové poukážky do našich predajní. V rámci pavilónu bolo k dispozícii aj 10 sedacích vakov s naším logom, na ktorých si mohli návštevníci oddýchnuť.

Druhé miesto za Najvystavovateľa

Ako je dobrým zvykom na veľtrhu v Bratislave, aj v Košiciach vyslal organizátor medzi zamestnávateľov troch anonymných uchádzačov, ktorých úlohou bolo obísť všetky vystavovateľské stánky a podľa zvolených kritérií vybrať najlepšieho vystavovateľa veľtrhu. Saška, Zuzka a Martin zisťovali nielen to, ktorá spoločnosť má najkrajší stánok, ale najmä akým spôsobom komunikuje s uchádzačmi, či dokáže odhaliť talent alebo vie dostatočne poradiť a ponúknuť všetky informácie, ktoré kandidáti potrebujú, keď sa chcú vo firme zamestnať. Podľa ich hodnotenia boli vyhlásené tri najlepšie spoločnosti. Naša spoločnosť, podobne ako na bratislavských Profesia days, získala druhé miesto. Prvé miesto obsadila spoločnosť Accenture. 

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k úspešnému reprezentovaniu našej spoločnosti, ako aj tým, ktorí sa síce podujatia nezúčastnili, ale výrazne pomohli pri samotnej realizácii.

Kolaz 1000x666