Naša premiéra na Night of Chances Business

Po prvý krát sme sa zúčastnili a stali hlavným partnerom podujatia pre študentov - Night of Chances. Jedná sa o výnimočné podujatie cielené na študentov a mladých ľudí, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac z diania a fungovania spoločností a o ich postoju k aktuálnym témam.

Jeden celý večer mohli záujemcovia stráviť v spoločnosti inšpiratívnych ľudí, zodpovedných firiem a nových vedomostí z ich odboru. Night of Chances im prináša skúsenosti pracovného trhu, rozoberá najaktuálnejšie témy pod taktovkou odborníkov z praxe a vzdeláva ich na skutočne profesionálnej úrovni.

191

Naše aktivity na podujatí

Naša spoločnosť mala pre študentov pripravený stánok, v ktorom kolegovia z oddelenia Recruitingu poskytovali zvedavým študentom a potenciálnym uchádzačom všetky informácie o spoločnosti, našich aktivitách a pracovných možnostiach. Nakoľko podujatie trvalo do neskorých večerných hodín, mali sme pre návštevníkov pripravenú prvú pomoc v podobe energie z ľadovej kávy. Spolu s milými sloganmi pre uchádzačov to bolo pre účastníkov vítané osvieženie. Posolstvom stánku, ako po celý rok, bol náš vzťah k životnému prostrediu a zodpovedný prístup k ekológii. Aj preto bol stánok postavený z recyklovateľných paliet, podávaná ľadová káva s eko kompostovateľnými slamkami a takisto letáky sme vytlačili na recyklovateľný papier, alebo sme ich úplne nahradili elektronickým terminálom.  

186

Okrem stánku, sa riaditeľka oblasti Ľudské zdroje - Karin Marková, zúčastnila panelovej diskusie. Na tému "Budúcnosť práce" diskutovali s kolegami z ostatných veľkých firiem ako EY, Accenture či Swiss Re. Ďaľšia zaujímavá aktivita, ktorej sme sa zúčastnili bol Speed dating so študentami, pre ktorých to bola jedinečná šanca stretnúť sa zoči-voči s vrcholovými lídrami spoločností a porozprávať sa s nimi na rôzne témy. Našu spoločnosť reprezentoval Branislav Brunovský, ktorý ocenil proaktivitu, prehľad a zvedavosť študentov.

Všetkým zúčastneným kolegom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu a tešíme sa na ďalší ročník.

 

Celú atmosféru podujatia Vám priblíži fotogaléria: