Umiestnili hneď na prvom mieste a predstihli tak spoločnosti ako Lidl či Martinus! Ďakujeme všetkým, ktorí v ankete Najzamestnávateľ 2018, v kategórii Obchod a služby, dali hlas našej spoločnosti.

 „Ocenenie vnímame ako výzvu pokračovať v našom úsilí a zlepšovať sa, aby sa naši zamestnanci v práci cítili dobre. Férový prístup, tímová kultúra a vytváranie čo najlepších pracovných podmienok sú základom nášho úspechu. Nezabúdame, že práca v oblasti obchodu a služieb je náročná a za prácou každého zamestnanca, pri plnení si svojich povinností, je obrovská snaha. Toto ocenenie je ocenenie každého nášho zamestnanca a je poďakovaním za jeho prácu. Na našich zamestnancov sme právom hrdí.“

IMG_12807

Najzamestnávateľ je prestížna anketa, každoročne vyhlasovaná spoločnosťou Profesia. Jej cieľom je priniesť reálny pohľad ľudí na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a celkový imidž. Na základe výsledkov ankety zverejňuje spoločnosť Profesia rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojím férovým prístupom k zamestnancom a prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú. Tento rok si v ankete zmeralo sily 196 firiem.

 

 

V siedmom ročníku ankety Najzamestnávateľ 2018 firmy súťažili v desiatich kategóriách: Bankovníctvo, financie a poisťovníctvo; Doprava a logistika;  Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo; Centrá zdieľaných služieb; IT a telekomunikácie; Nemocnice a zdravotná starostlivosť; Médiá ; Obchod a služby; Výroba a priemysel; Poradenstvo.

P1300915_2

O víťazoch rozhodovala silná a známa značka, dobré meno spoločnosti, či kvalitné služby a produkty. Do popredia sa však čoraz viac dostáva kolektív v práci a celková atmosféra. Práve tieto atribúty označili hlasujúci v predchádzajúcich ročníkoch za najdôležitejšie.

„Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým tým, ktorí nás v ankete podporili svojím hlasom. Toto ocenenie vnímame ako výzvu pokračovať v našom úsilí, aby ste sa vy, naši zamestnanci, cítili v práci dobre. Je to pre nás obrovský záväzok, ktorý sa budeme snažiť naplniť. Toto ocenenie patrí práve vám. Ďakujeme!" hovorí Karin Marková, riaditeľka oblasti Ľudských zdrojov v našej spoločnosti.

 

Toto ocenenie je pozitívnym príkladom toho, že nás široká verejnosť vníma ako spoločnosť, ktorá má zamestnancom čo ponúknuť.

Pre podrobné výsledky kliknite TU