Ďakujeme všetkým, ktorí v ankete Najzamestnávateľ 2016, v kategórii Obchod a služby, dali hlas našej spoločnosti. 

 „Ocenenie vnímame ako výzvu pokračovať v našom úsilí, aby sa naši zamestnanci v práci cítili dobre. Férový prístup, tímová kultúra a vytváranie čo najlepších pracovných podmienok sú základom nášho úspechu. Nezabúdame, že práca v oblasti obchodu a služieb je náročná a za prácou každého zamestnanca, pri plnení si svojich povinností, je obrovská snaha. Toto ocenenie je ocenenie každého nášho zamestnanca a je poďakovaním za jeho prácu. Na našich zamestnancov sme právom hrdí.“ 

 

3

Najzamestnávateľ je prestížna anketa, ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia. Jej cieľom je priniesť reálny pohľad ľudí na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž. Na základe výsledkov ankety zverejňuje spoločnosť Profesia rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojím férovým prístupom k zamestnancom a pracovným prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú.

 

NZ 69-recruit-rank-2017-for-media_32263946680_o

Do piateho ročníka ankety Najzamestnávateľ 2016 sa zapojilo viac ako 17 tisíc hlasujúcich. Firmy súťažili v ôsmych kategóriách: Bankovníctvo, financie a poisťovníctvo; Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo; Doprava a logistika; IT a telekomunikácie; Médiá; Obchod a služby; Personálne poradenstvo a Výroba a priemysel.

O víťazoch rozhodovala silná a známa značka, dobré meno spoločnosti, či zaujímavá pracovná náplň a charakter práce. Práve tieto atribúty označili hlasujúci v predchádzajúcich ročníkoch za najdôležitejšie.

Toto ocenenie je pozitívnym príkladom toho, že nás široká verejnosť vníma ako spoločnosť, ktorá má zamestnancom čo ponúknuť.

Pre podrobné výsledky kliknite TU 

Ďakujeme všetkým, ktorí nás v tejto súťaži podporili.