Už aj v Nitre môžu študenti relaxovať

​Po úspešnom otvorení úplne prvej Kaufland relax zóny pre študentov na Ekonomickej univerzite v Bratislave pokračujeme v posilňovaní spolupráce s vysokými školami na Slovensku ďalej. Dnes Vám tak môžeme s hrdosťou predstaviť v poradí už druhú zónu, ktorú sme otvorili na začiatku októbra, tentokrát na Fakulte ekonómie a manažmentu Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre.

Oficiálne otvorenie prebehlo za účasti vedenia fakulty a zástupcov našej spoločnosti. Tento deň sme navyše spríjemnili študentom aj sviežimi fresh džúsmi, ktorými sa mohli počas niekoľkých hodín kedykoľvek ponúknuť.  

Otvorenie zóny sa uskutočnilo v rámci prebiehajúceho podujatia na univerzite - 34. ročníka medzinárodného filmového festivalu Agrofilm 2018, do ktorého sme sa zapojili aj my a to odbornou prednáškou na tému „Projekt regionálnej podpory malých a stredných výrobcov potravín". Tému za našu spoločnosť spracoval a odprezentoval riaditeľ oblasti Nákupu Richard Bendík.

Ako vyzerá naša nová zóna a čo sa dialo počas jej otvorenia, sme zdokumentovali aj na fotografiách, ktoré si môžete vo fotogalérii pozrieť aj Vy: