Pohoda s Kauflandom na jednotku!

Našu premiéru na najväčšom hudobnom festivale na Slovensku máme úspešne za sebou. Pripravili sme pre Vás výber z toho najlepšieho v podobe fotografií a videa, ktoré Vám aspoň na chvíľu priblížia festivalovú Pohodu a jedinečnú atmosféru z našej oddychovej zóny!

PB_18-07-06_PohodaFestival_1156

Kaufland ovocný sad

V našej oddychovej zóne mohli nájsť návštevníci okrem explózie vitamínov v podobe čerstvého ovocia počas tzv. „sviežej hodinky“ aj príjemný oddych v tieni, či športové zážitky pre všetkých aktívnych. Tí, ktorí dali prednosť iba ležérnemu oddychu, mohli načerpať sily v tieni stromov, voľne pohodení na tulivakoch, či v hojdacích sieťach. K dispozícii boli aj vodné rozprašovače, ktoré príjemne ochladzovali počas horúčav.

Zároveň u nás prebiehala súťaž o špeciálne ceny. Stačilo vyhotoviť akúkoľvek vtipnú fotku v ovocnom sade Kauflandu a zverejniť ju na Facebooku s hashtagom #pohodaskauflandom.  

Ako to celé dopadlo?

Počas festivalu sme rozdali až neuveriteľných 9500 porcií čerstvého ovocia, návštevníci odohrali 2040 minút petangu a počas turnajových hodiniek v stolnom hokeji padlo vyše 580 gólov! V horúčave sme festivalovým nadšencom poskytli až 402 metrov štvorcových tieňa. O tom, že Kauflandu naozaj záleží na životnom prostredí svedčí aj fakt, že v našom stánku nebol použitý ani jediný kus plastu!

Na záver patrí veľké poďakovanie celému organizačnému tímu, vrátane našich kolegov, za skvele odvedenú prácu. Tešíme sa opäť o rok! 

O pohodovej atmosfére sa teraz možete presvedčiť vďaka našim fotografiám a videu.